Головна / Фотовиставка

Подаруй життя!

Благодійний проект

Завершальний етап благодійного проекту – благодійна фотовиставка-лекторій «Подаруй життя!», що відбудеться у It's NOT the LOUVR gallery bar з 22 вересня до 07 жовтня 2018 року.

16 серпня 2018 року експертне журі разом з організатором та партнером проекту з-поміж усіх учасників відберуть трьох переможців, які отримають у подарунок не тільки безкоштовні квитки на відвідування виставки-лекторію «Подаруй життя!», а й фотосесію від українського сімейного фотографа у Києві. Найкращі світлини з цих фотосесій, будуть представлені серед інших робіт сімейних фотографів на виставці-лекторії у галереї-барі It's NOT the LOUVR.

Завітайте, щоб побачити, найкращі сімейні портрети – переможців фотоконкурсу «Моменти щастя».

Дізнатися більше

«Подаруй життя!»

Фотовиставка-лекторій

Під час відкриття фотовиставки «Подаруй життя!» будуть організовані чотири корисні й цікаві лекції про сім’ю, жіноче і дитяче здоров’я від чотирьох кращих спеціалістів та представників нашої експертної комісії.

Протягом лекторію також відбудеться продовження збору та передача коштів для придбання пульсоксиметра – приладу, що дозволяє почути серцебиття та визначити наявність гіпоксії крові у немовлят, та коагулятора з гінекологічними насадками – апарату для зупинки кровотечі у породіль представнику Бориспільського Пологового будинку.

І ще один приємний сюрприз – на вас чекають смаколики від галереї-бару It's NOT the LOUVR.

Вартість входу на відкриття виставки-лекторію «Подаруй життя!» – 200 грн. Квитки можна придбати на вході.

Про локацію

it`s NOT the LOUVR - галерея-бар, багатофункціональний арт-простір, в якому органічно поєднуються фото і картинні експозиції, відмінна музика - від джазу до діджей-сетів, авторські і трендові коктейлі та витончені страви.

Ти тут для хороших напоїв, крутих ді-джей сетів і дружніх вечірок. І не забувай, це не Лувр! Тут дозволяється шуміти і веселитися, зустрічатися з друзями за келихом улюбленого напою, дізнаватися нові імена в сучасному міському арт-просторі, базікати і пританцьовувати під ритмічні звуки улюблених міських бендів.

Саме у цьому місці 22 вересня відбудеться лекторій для батьків, а також розпочнеться благоднійна фотовиставка «Подаруй життя!»

Благодійна фотовиставка

Відкриття фотовиставки та лекторію для мам:

22 вересня 2018 року об 11:00

Вартість квитка при купівлі онлайн тут – 100 грн.

У день відкриття виставки на вході – 200 грн. (всі кошти від продажу квитків буде направлено на придбання обладнання для Бориспільского пологового будинку).

Тривалість виставки:

з 23 вересня до 07 жовтня 2018 року

Вхід безкоштовний!