Головна / Експертне журі / Олена Бичкова

Олена Бичкова

Олена Бичкова
Післяпологова доула, масажист

Олена Бичкова 3 2009 року працює з вагітними та їх сім’ями. Відтоді Олена зрозуміла, що це саме те, чим вона хотіла б займатися все життя. Пропрацювавши деякий час на курсах при пологовому будинку, у 2011 році вона отримала другу вищу освіту по психології та продовжила готувати сімейні пари до пологів. Згодом Олена спробувала себе у ролі супроводжуючої породіль під час пологів.

Пізніше у 2016 році Олена Бичкова створила свою індивідуальну практику й стала засновником клубу для батьків HoneyMama. В цьому ж році вона стала мамою дівчинки та впевнилася на власному досвіді, що усі її знання справджуються на 98 %. Поповнення у власній сім’ї стало поштовхом до більш глибокого вивчення післяпологового періоду та дбайливого відновлення організму жінки. Так Олена стала післяпологовою доулою.

Найбільше Олена цінить час, який проводить разом з дочкою та близькими людьми, тому намагається організувати все так, щоб цей час був максимально якісним. Більше про післяпологову доулу Олену Бичкову можна дізнатися з її сторінки www.facebook.com/honey.mama.life.