Головна / Корисні статті / ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ: що важливо знати про інтимну гігієну

ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ: що важливо знати про інтимну гігієну

Жіночі органи дуже вразливі, і інфекції, потрапляючи до них, можуть легко викликати різні запалення. Що ж може захистити жінку?

 

Найкращим захистом статевих жіночих органів від інфекцій, виявляється, є збалансована там мікрофлора. Так-так, саме кисле середовище піхви створює той невидимий бар’єр, що перешкоджає шкідливим бактеріям проникати всередину та розмножуватись. Якщо середовище піхви з якихось причин втрачає свої властивості і стає лужним, то це призводить до розмноження мікроорганізмів, що викликають захворювання, наприклад, може призвести до появи сухості, болю, або ж, навпаки, збільшення виділень, появи сверблячки. Саме ці симптоми і є основними ознаками бактеріального вагінозу. Відчуваєш щось подібне? Обов’язково звернись до свого гінеколога. Він поставить правильний діагноз й дасть рекомендації щодо лікування та позбавлення від проблеми.

 

Зазвичай, щоб не допустити подібного, лікарі рекомендують своїм пацієнткам дотримуватися  елементарних правил інтимної гігієни та використовувати спеціальні засоби для догляду за статевою зоною. До складу таких засобів входять компоненти, що мають протизапальну дію, та рослинні екстракти. Завдяки правильній сукупності інгредієнтів засоби не подразнюють ніжну шкіру піхви, не викликають сухості, усувають неприємний запах. До того ж, у їх складі немає алергенів. Саме цим критеріям повністю відповідають засоби для інтимної гігієни БІОНА ТМ «Доктор Біокон». Всі засоби БІОНА містять необхідну для мікрофлори піхви молочну кислоту.

 

Захист і комфорт

 

До асортименту засобів для інтимної гігієни жінок  «БІОНА» входять різні гелі та пінка, що враховують різні фізіологічні стани жінок.

 

 

-  ГЕЛЬ «БІОНА-норма» (рН 5,0) з екстрактом алое, маслом шавлії і бетаїном призначений для щоденного використання з метою підтримки природного кислотно-лужного балансу інтимних ділянок тіла.

 

 

-  РІДКИЙ ГЕЛЬ «БІОНА-форте» (рН 3,5) з пантенолом, маслом карите і екстрактом нагідок рекомендується використовувати в особливих випадках – при виникненні дискомфорту або підвищеній чутливості інтимної області. До речі, цей гель може бути використаний в комплексі з гінекологічним лікуванням вагінозу.

 

-  Гель «БІОНА Комфорт» рекомендований для використання як гігієнічний засіб з догляду за зовнішніми статевими органами для жінок після 45 років з урахуванням вікових змін слизових оболонок і гормонального фону. Регулярне використання гелю запобігає появі дискомфорту і сухості в області інтимних зон. Інноваційна формула гелю містить м'які поверхнево-активні речовини (ПАР) для делікатного очищення інтимних ділянок і спеціальні компоненти для запобігання дискомфорту і сухості в області інтимних зон. До складу гелю «Біона Комфорт» входить молочна кислота, пантенол, іони срібла, екстракт солодки, ефірні олії шавлії та чайного дерева. 

 

-  Пінка для інтимної гігієни для дівчаток «БІОНА Міс» розроблена на основі рекомендацій дитячих гінекологів. Призначена для щоденного делікатного очищення інтимних зон дівчаток в молодшому і підлітковому віці (від 5 до 15 років). Пінка забезпечує дбайливий догляд із збереженням нормального фізіологічного стану інтимних зон. Є м'яким ефективним профілактичним засобом. Не містить агресивних ПАР, антибіотиків, парабенів, синтетичних консервантів, ароматизаторів і барвників. До складу пінки «Біона Міс» входить молочна кислота, пантенол, бетаїн, екстракти алое, ромашки, вітаміни А та Е.

 

 

Доктор БІОКОН нагадує: своєчасна діагностика сьогодні – запорука вашого здоров'я завтра! 

 

Для збереження свого жіночого здоров’я  необхідно відвідувати гінеколога один раз на рік.

 

Переваги серії «БІОНА»

 

- рН продуктів (3,5-5,0) розроблений з урахуванням специфіки організму жінки і функціонального призначення продукту;

- асортимент засобів «БІОНА» розроблений з урахуванням різного фізіологічного стану жінки;

- як регулювальник кислотності використовується молочна кислота;

- до складу засобів не входить «мило» і лаурілсульфат Na (дерматологічно-несприятлива речовина, що спричинює дратівливу і знежирюючу дії на шкіру);

- використовуються лише «м'які» поверхнево-активні речовини, які надають менш дратівливий вплив на шкірні покриви і слизові оболонки.

 

Бережіть здоров'я: правила інтимної гігієни

 

  1. Не рекомендується застосовувати як засоби для інтимної гігієни звичайні гігієнічні засоби — мило або гель. Піна таких засобів з рН до 7,0, потрапляючи в область піхви, порушує природну рівновагу її мікрофлори. Користуйтеся спеціалізованими засобами з позначкою «для інтимної гігієни».
  2. Проводьте гігієнічні процедури двічі на день.
  3. При проведенні гігієнічних процедур рухи мають бути направлені від піхви до анусу, не використовуйте при цьому губки і мочалки.
  4. Застосовуйте для інтимної гігієни м'які індивідуальні рушники.
  5. Вологу після миття не витирай, а промокай полотенцем, щоб випадково не подряпати ніжну слизову тканину.
  6. Регулярно міняйте прокладки. При користуванні тампонами необхідно пам'ятати, що тампон може знаходитися в організмі не більше 2-4 годин.
  7. Не слід приймати ванну, купатися у басейні або водоймищах під час критичних днів.