Головна / Про проект

Про проект
«Подаруй життя»!

Благодійний проект «Подаруй життя» реалізується в рамках соціальної програми «БІОКОН для здоров’я жінки та дитини» за підтримкою експертного журналу для батьків «Твой Малыш».

Соціальна програма «БІОКОН для здоров’я жінки та дитини» вперше розпочала свою діяльність 2013 року, і є освітньою в плані підвищення знань серед жінок про особливості догляду за собою та немовлятами, правила особистої гігієни та важливість відповідального ставлення до свого здоров'я.

Друге завдання проекту – матеріальна допомога українським лікарням.

За цей час понад 70 лікувальних закладів у всіх областях України отримали допомогу.

Серед подарованого обладнання електрохірургічні коагулятори для лікування патологій у жінок, гінекологічні крісла, кольпоскоп, медикаменти, хірургічний інструментарій тощо.

Проект «Подаруй життя» – про щастя бути батьками!

Ми хочемо зробити кроки у подоланні демографічної кризи в Україні, зламати статистику та думки скептиків, які говорять: «Нація старіє, смертність зависока, народжуваність падає, нас вже не 52 мільйони, а ледь назбирається 42…»

БІОКОН та «Твой Малыш» за допомогою цього проекту несуть меседжі:

  • Найкрутіша подія, яка може статись з людиною: народження немовляти.
  • Дитина стимулює йти вперед, мотивує дії, заряджає мозок надає віру в себе!
  • Нове життя – це любов! Любов – це життя!
Дізнатися більше
Проект «Подаруй життя»
Фотоконкурс «Моменти щастя» та благодійний збір коштів завершено. Дякуємо усім, хто взяв участь у проекті. Гроші, зібрані на пульсоксиметр, будуть вручені працівникам Бориспільського Пологового будинку на відкритті фотовиставки «Подаруй життя!», що відбудеться 22 вересня. На фотовиставці також буде продовжений збір коштів на інший прилад – коагулятор.
Приходьте та підтримайте проект!

Складові проекту:

  • Конкурс ваших історій про батьківство «Моменти щастя», у якому з 14 липня по 16 серпня 2018 р. будуть розіграні набори косметики, фотосесії та участь у лекторії від відомих експертів для батьків.
  • Виставка професійних фотографій малюків у It's NOT the LOUVR gallery bar 22 вересня 2018 р. об 11.00.
  • Лекторій для батьків за участю експертів у It's NOT the LOUVR gallery bar 22 вересня 2018 р. об 11.00.
  • Благодійний збір коштів для придбання пульсоксиметра – приладу, що дозволяє почути серцебиття та визначити наявність гіпоксії крові у немовлят, та коагулятора з гінекологічними насадками – апарату для зупинки кровотечі у породіль, для Бориспільського Пологового будинку.

Ми закликаємо відкрити серце до любові та бути щасливими:

Допомагайте, Кохайте, Даруйте життя!

Приєднуйтесь до проекту!